Bu Ürünü Kendim Tasarladım !

06 Eylül 2018 , In: ALIŞVERİŞ & ÜRÜN DENEYİMİ
0

olunca

Kahvaltınızı yaptıysanız www.olunca.com sayfasından sipariş ettiğim, üstelik tasarımı bana ait olan, şu tatlı sehpada birer Türk Kahvesi içer miyiz ?

☕️☕️

Geçen hafta tanıştığım bu çok keyifli alışveriş sitesinde, evimiz, arabamız, sevdiklerimiz ve tüm özel günlerimiz için sınırsız tasarımlar var… Sınırsız diyorum çünkü siteye yükleyebileceğimiz her görseli dilediğimiz her üründe kullanabiliyoruz..

??

Hayal gücümüzü geliştiren bu sıra dışı sayfada çok eğlenceli ürünler var.. Kendin Tasarla bölümü çok güzel kurgulanmış.. Hiç bunlarla uğraşamam derseniz de site tarafından tasarlanmış çok zarif ürünler var..

????

Her gün evine bir dolu kargo gelen birisi olarak şunu da özellikle belirtmek isterim.. Bu güne kadar gördüğüm en düzgün şekilde paketlenmiş ve en hızlı teslim edilen kargo buydu sanırım… Paketi açıp sehpayı kullanılır hale getirmem sadece 3 dakikamı aldı.. İçinden çıkan ürün ise tam benim istediğim gibi tasarlanmıştı..

??

Ben şimdi kahvemi alıp yeni ürünler tasarlamak için tekrar sayfaya gidiyorum.. Sizi de beklerim…

Detaylı bilgi için:
☎️ 0 312 278 56 56
? 0 535 961 57 41
? www.olunca.com
https://www.facebook.com/oluncacom/

https://www.instagram.com/oluncacom/

#AnkaraEtkinlik #Olunca #kişiyeözeltasarım #kendintasarla #onlinealışveriş#tasarımürünler #herevelazım #çokeğlenceli #ankaraetkinliköneriyor #buürünükendimtasarladım

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment