Bizpoint İle Her Şey Elinizin Altında

30 Ağustos 2016 , In: TÜM YAZILAR
0

IMG_7836

Telefon uygulamaları arasından sıkça kullandıklarınızı bir düşünün.

Aklınıza ilk gelen uygulamalar eminiz ki hem sosyal açıdan sizi tatmin eden hem de hayatınızı kolaylaştıran seçeneklerdir. Bu uygulamalar arasından belki daha önce duymadığınız ya da duyduğunuz halde henüz denemediğiniz bir uygulama ile hayatınızı çok daha kolaylaştırabilirsiniz. Bizpoint uygulamasını telefon ve tabletlerinize yükleyerek kendinizi çok daha farklı bir dünyaya sokmaya ne dersiniz? Çevrenizdeki kampanyalardan haberdar olabileceğiniz, çevrenizdeki arkadaşlarınızın mevcut yerlerini görebileceğiniz Bizpoint uygulaması ile kendinize farklı bir pencere açmanız artık mümkün hale geliyor.
Bu insanlar nerede eğlenir, nerelerde yer içer ya da nerelerde alışveriş yapar diye düşünüyorsanız işte cevabı bu uygulamada. Akıllı telefonunuza bu uygulamayı indirerek aramak istediğiniz şeyi seçiyorsunuz. Ardından kendinizi Bizpoint sayfalarındaki geniş firma rehberine bırakıyorsunuz. Yüzlerce firma içerisinden sizin için aradığınız özelliklere sahip olan en yakın firmalar ekranınıza düşerken aynı zamanda mevcut firmaların etkinliklerini ya da kampanyalarını da görmüş oluyorsunuz. Böyle bakıldığında hayatınızı gerçekten büyük ölçüde kolaylaştıracak olan Bizpoint uygulaması ile birçok kriteri içeren arama yapmanız da mümkün hale geliyor. Bu uygulamayı diğer uygulamalar ile karıştırmamalısınız. Genel olarak değil, aksine detaylı olarak gerçekleştirebileceğiniz bu aramalarda restoran/lokanta kısmına tıkladığınızda yemek tercihinizin adını dahi yazıyor ve buna göre arama gerçekleştirebiliyorsunuz.
Bir uygulamadan çok daha fazlası olan Bizpoint uygulaması ile aynı zamanda yakın lokasyonlardaki firmaların iş ilanlarına ulaşabilir ve kendinize verilen ilanları değerlendirerek yeni bir iş imkanı da sunabilirsiniz. Firmalar açısından da büyük bir öneme sahip olan Bizpoint uygulaması, özellikle çevrelerinde görünür olmak isteyen firma sahipleri tarafından da sıkça tercih edilmekte. Bizpoint kullanıcılarının dikkatini çekmek isteyen firma sahipleri yaptıkları kampanyaları ve etkinlikleri Bizpoint aracılığı ile müşterilerine duyurarak tercih edilebilirliklerini arttırıyorlar.
Çevrenizde olup biten her şeyden haberdar olmak ve kendinizi çok daha sosyal bir hale getirebilmek adına tercih edebileceğiniz bu uygulama ile zamanın ilerleyişindeki yerinizi alabilirsiniz. Ait olmak ya da bulunmak istediğiniz yeri seçmek için tek yapmanız gereken Bizpoint uygulamasını telefon ya da tabletinize indirmek ve istediğiniz an uygulamayı açmak.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment