Big Bang Burger

04 Ekim 2018 , In: TÜM YAZILAR
0

b1

#BigBoss denince sizin aklınıza ne geliyor bilmiyorum ama benim aklımdan BigBang Burger ‘ın bu efsane burgeri bir türlü çıkmıyor..

??

Tamamı %100 dana etinden hazırlanmış 120 gr.lık iki kocaman köfte, mis gibi tütsülenmiş iki dilim füme et, bunların üzerinde eriyerek yayılan en lezzetlisinden iki dilim cheddar peynir, tarifi imkansız bigbang sos ve taptaze pofidik burger ekmeği ile lezzet sınırlarını zorlayan gerçek bir baş yapıt..

??

Koşulsuz şartsız “sıradan bir dünyalı” olmayı reddeden @bigbangburgertr ‘daki tüm köfteler, ekmekler, salatalar ve çıtırlar gıda mühendislerinin denetiminde günlük üretiliyor ve açık mutfak dizaynı ile gözümüzün önünde taze taze, temiz temiz hazırlanıyor..

b3

Ankara’nın ilk #fastdining restoranlarından olan @bigbangburgertr ‘ın dünya dışı burgerlerine lezzet katan özel üretimleri olan Galaxy Sos ve Big Bang Sos da dahil olmak üzere tüm soslar ve içecekler sınırsız ikram ediliyor.. Yok diyetteyim diyorsanız menünüzdeki patates kızartması salata ile değiştiriliyor.. Vejetaryenler için de hem bu salatalar hem de özel üretim burgerlar var..

??

Dahası @bigbangburgertr ‘ın mobil uygulamasını indirip kullanmaya başladığınızda pek çok supriz oduller sizi bekliyor.. Ücretsiz wifi uygulaması ile tüm gün ders çalışmak için de çok uygun bir mekan olan Maidan @bigbangburgertr ‘de sadece 5 Tl ödeyerek tüm gün sınırsız kahve de içebiliyorsunuz.. Bir de en sevdiğim şeylerden birisi kasada siparişinizi verdikten sonra minik j-tech sayesinde kasa önünde beklemekten kurtulmak çok keyif vericiydi.. Bir de o ikram fıstıkları var ya eğer çok acıktıysanız onları da burger hazırlanana kadar yiyebilirsiniz.. Haydi o zaman BigBanglemeye !

b2

Bu çok lezzetli buluşma için tüm @bigbangburgertr ekibine, harika fotoğraflar için de canım @pixnvid ‘e çol teşekkür ederiz..

#AnkaraEtkinlik #bigbangburger #dünyadışılezzet #burgerlove #burgerphoto#salata #burger #saglıklıtercih #fastdining #bigbang #ankaraetkinlikmekan#ankaradaneyenir #ankaraburger @ Maidan Bigbang

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment