Beypazarı Maden Suları

03 Aralık 2018 , In: GEZİ - TATİL
0

b1

 

1957 yılından bu yana Ankara’nın en değerli markalarından birisi olan Beypazarı Doğal Maden Suyu fabrikasına yaptığımız ziyaret unutulmazdı..
??
70.000 m2’lik alanda kurulu bu pırıl pırıl tesis, tam kaynağın olduğu yerde konumlanmış.. Bu tesiste üretilen doğal maden suyunun eşsiz lezzeti ve zengin mineral değerleri sağlığımıza çok olumlu etkisi var..
??
Ülkemizin her şehrine ve toplam 27 ülkeye şifa dağıtan @beypazarimadensulari ndan günde iki şişe içmek sağlımız için çok değerli.. Çünkü bu şifa deposu sular, bize enerji ve zindelik veriyor.. Cildimizi güzelleştiriyor.. İçeriği düşük sodyumlu, yüksek magnezyum ve kalsiyumlu olması nedeni ile sağlığımızı destekliyor..
??
Unutmadan yazayım… @beypazarimadensulari ‘nin bize tam fayda sağlaması için tamamen hijyenik ve gıda standartları doğrultusunda özel üretilen cam şişelerinde tüketilmesi ve limon ilave edilmemesi gerekiyormuş.. O zaman günde iki tane @beypazarimadensulari içmeyi unutmuyoruz…
??
Bu özel gezi için bizleri mükemmel bir evsahipliği örneği göstererek misafir eden @beypazarinadensulari ailesine ve güzel fotoğrafları için @esraerdoganphoto ‘ya çok teşekkür ederiz.. Bu gezileri geleneksel olarak yapmayı sürdüreceğiz..
??
#AnkaraEtkinlik #BeypazaroMadenSuları #MadenSuyu #şifadeposu#açferahlaiçrahatla #beypazarımadensuyuiçiyoruz #gündeikişişe#birşişesağlık #içiyorsamsebebiçok #Beypazarı #Beypazarındayız #doğal #sağlıklı #ankaraetkinlikdaveti #ankaraetkinliköneriyor

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment