Beverly Hills Çuvava

0


Raja Gosnell’in yönettiği “Beverly Hills Çuvava” adlı filmde Piper Perabo, Manolo Cardone, Jamie Lee Curtis, Drew Barrymore oynuyorlar. Ama filmde köpek kahramanların da çok önemli rolleri var. 24 Nisan’da gösterime girecek olan filmin konusu şöyle:
Şımartılmış dişi bir köpek olan Chloe’nin macerası, onun güzel ve sevgi dolu sahibesi Vivian’ın bir iş seyahatine çıkmadan önce köpeğini bakması için yeğeni Rachel’a emanet etmesiyle başlar. Ancak oldukça sorumsuz bir kız olan Rachel’in karşısına Meksika’ya hafta sonu kaçamağı şansı çıkınca bu fırsatı kaçırmaz ve Chloe’yi de yanına aldığı gibi bu ülkenin yolunu tutar.
Ne var ki, beklenmeyen olaylar sonucunda Rachel, Chloe’yi Meksika’da kaybeder. Rachel, Chloe’yi bulabilmek için Vivian’ın arkadaşı Sam’den yardım ister. Böylece Sam ve köpeği Papi de arama çalışmalarına katılırlar. Aslında Papi, Chole’ye aşıktır ama, Chole’nin bu durumdan haberi bile yoktur. Öte yandan eve dönüş yolunda Chloe’ye aşık bir başka köpek olan Delgado yardım etmektedir.
Lüks bir yaşamı hak ettiğine, buna layık olduğuna inanan Chloe, hiç alışık olmadığı bir ortamda eve dönmeye çalışırken, filmin kötü köpek karakteri, acımasız doberman köpeği El Diablo, Chloe ve Delgado’nun izini sürmektedir.

  1. Cevapla

    Mrb arkadaşım çok güzel bir blog olmuş başarılarının devamını dilerim..
    Benim siteme de beklerim http://www.anindayorum.com
    Hoşçakal…

Leave a Comment