Baykuş Krallığı Efsanesi

0

Filmin konusu: Soren adlı genç baykuşun hikayesini anlatıyor. Soren, babasından hikayelerini dinlediği ‘Ga’hoole’ adlı  koruyucu baykuşlardan çok etkilenmektedir. Birgün, tüm baykuş soyunu korumak için mücadele veren koruyuculardan biri olmayı hayal etmektedir.

Film, vizyona girmeden 1 gün önce Cinebonus’un davetlisi olarak “ilk gösterimi”ne gittik. Deniz ve Zeynep çok heyecanlı idiler. Daha önce bu filmin fragmanını izlemiş ve çok beğenmişlerdi.

Her zaman olduğu gibi önce Looney Tunes’dan kısa çizgi filmler izledik. Sonra film başladı. 3 boyutlu ve gerçekten harika görüntülerle hayranlıkla izlediğimiz bir filmdi. Ancak, bana göre; film oldukça ürkütücü idi. 10 yaş üzeri ve de özellikle erkek çocuklara daha uygun gibi geldi bana. Yine de özellikle Deniz heyecanla izledi. Son bölümde biraz hüzünlendik. Genel olarak iyi bir aksiyon filmi idi.

  1. Cevapla

    Ayrıca; bu filmi izlediğimiz Gordion AVM’nin sinema salonunu çok beğendik. Özellikle gişe görevlileri çok kibar, yardımsever ve çalışkanlar.. Çok teşekkür ederiz 🙂

Leave a Comment