Ayhan Sicimoğlu ile Caz !

0


18. Uluslararası Ankara Caz Festivali, 19 Mayıs Salı akşamı Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konseri ile Latin müziğinin ateşini sahneye taşıyacak.

Geçtiğimiz hafta sonu festival sahnesinde performans sergileyen, çeşitli müzik türlerini ve geleneksel Türk müziğini caz ile harmanlayan KARSU Ankaralıları kendisine hayran bıraktı.

“My Bestfriends Are Vocalists” projesi ile ilk kez Ankara’da sahne alan Ozan Musluoğlu Project ise caz müziğinin en sevilen seslerini bir araya getirdi. İlham Gencer, Sibel Köse, Meltem Ege, Bora Uzer, İpek Dinç ve Sanem Kalfa birbirinden güzel yorumları ile izleyenlere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI CAZLA KUTLANIYOR!

18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konseri ile devam ediyor. Festival sahnesinde Latin rüzgarları eserken, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı caz müziğinin sevilen sesleri eşliğinde, büyük bir coşku ile kutlanacak.

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konseri 19 Mayıs Salı akşamı 20.00’da Next Level AVM Podyum açık havada ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Festival Programı
Next Level Alışveriş Merkezi Programı

19 Mayıs Salı Saat 20.00
Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

22 Mayıs Cuma Saat 20.00
Kerem Görsev Trio ft. Ernie Watts “ Emirgan Project”

23 Mayıs Saat 18.30
Funk Off (İtalya’dan gezici orkestra)

30 Mayıs Saat 20.00
Burhan Öçal “İstanbul Oriental Ensemble” (Kapanış)

Samm’ s Bistro Programı

29 Mayıs Cuma Saat 20.00 Çağıl Kaya “Bir Parça Ay Biraz Kuş”

Samm’s Bistro konser biletleri için: 0 312 447 90 00

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment