Atölye Nev

15 Haziran 2012 , In: ATÖLYE - EĞİTİM
0

“Atölye Nev, sizin ve sevdiklerinizin en özel, en mutlu günlerini tatlı dokunuşlarla lezzetlendiriyor.”

Dünyanın en gözde hediyelerinden olan kişiye özel butik kurabiyeler hem sevdiklerinizin yüzünü güldürüyor hem de lezzetiyle damaklarda kalıcı bir yer ediniyor.

Atölye Nev’in hazırladığı tamamen n’Ev Yapımı, el yapımı olan kişiye özel butik kurabiyeler, sevdiklerinize tatlı sürprizler yapmak için sizi bekliyor.

Neval Haner

Atölye Nev

Web: www.atolyenev.com

Facebook: www.facebook.com/AtolyeNev

Tel: (0506) 407 51 45

E-mail: info@atolyenev.com

  • HÜSNİYE SARA
  • 05 Ağustos 2012
  Cevapla

  KUZENİM DURU KİMSEYE VERMEDİGİNE GÖRE HARİKA KURABİYELERİNİZİ ELLERİNİZE SAĞLIK.TÜRKİYE ÇAPINA YAYILIR İNŞALLAH HEM LEZZET HEM GÖRSEL OLARAK HARİKA SAĞLIKLA MUTLU KALIN DOSTLUK SEVGİLERİMLE . HÜSNİYE

  • Merve Sedefli
  • 26 Haziran 2012
  Cevapla

  Ben, yeğenimin doğumu için kendilerine sipariş verip kurabiye almış birisi olarak diğebilirim ki, gerçekten de inanılmaz güzel ve özenli bir işçililik vardı. ayrıca çoook da lezzetliler. Göründüklerinden çok daha şirinler. Herkese tavsiye ederim.
  Merve.

  • Pelin Su Dereli
  • 15 Haziran 2012
  Cevapla

  Ankara’da böyle kurabiyeler yapan birisi olduğunu bilmek muhteşem 🙂 İstanbul’da yeğenimin doğumgününde dağıtmışlardı bütün katılanlara bu tarz kurabiyelerden. Kızımın yıl sonu partisi için muhteşem olacaktır eminim bunlar. Aynı zamanda ağustos ayındaki evlilik yıl dönümümüz için de eşime güzel bir sürpriz planlayabilirim sanırım 😉

Leave a Comment