Atasu Otel / Uludağ

01 Mart 2015 , In: TÜM YAZILAR
0

Çocuklarımız bu sene yeni yıla karlar içinde girmek isteyince, tatilimizi Uludağ’da geçirmek üzere yola çıktık ve hiç tereddüt etmeden geçen sene konakladığımız ve çok memnun kaldığımız Atasu Otel‘e yerleştik..

Bu otel,  ”Uludağ 1. Gelişim Bölgesinde”, Beceren Pisti’ne 20 adım mesafede yer alıyor.. Bu yakınlık özellikle bizim gibi çocuklu aileler için büyük avantaj sağlıyor..

Oteldeki tüm odalar dağ ve kayak pisti manzaralı.. Otelin 24 standart oda, 26 aile odası, 4 exclusive oda, 1 exclusive silver, 1 exclusive golden olmak üzere toplam 56 odası var.  Standart 4 kişilik odaları bile,  bizim gibi 2 çocuklu bir aile için çok uygun..

Girişte klasik tarzda döşenmiş çok  ferah bir lobiye, 1. katta ise harika manzaralı bir restauranta sahip..

Özellikle bizimkiler gibi kayak yapmayı çok seven çocuklarınız varsa, sabah otelin restaurantında rahat rahat nefis bir kahvaltı yapıp,

ardından otelin girişindeki kayak odasından kayaklarını alıp,

hemen yolun karşısındaki tesislerden zirveye çıkabilirsiniz.. Öğlen yeniden otele dönüp yemeğinizi yedikten sonra lobide biraz istirahat edip yeniden pistlere dönebilmeniz de çok kolay..

Ve akşam saat 17:00′de kayak tesisleri kapandığında, bu defa otelin hemen önündeki tepecikten kızakla kaymaya devam edebilirsiniz.

Sabah, öğlen ve akşam açık büfede birbirinden lezzetli yemekleri tadabilir, akşamüstü taptazecik çaylar ve kahvelerle kekler, kurabiyeleri atıştırabilir, gece yatmadan önce de mis gibi çorbalar içebilirsiniz..

Tüm bu hizmetleri her şey dahil konseptiyle sunan Atasu Otel, Uludağ’ı, dağ havasını, kayak yapmayı, kış otellerinin keyfini seven dostlarımıza güvenle önerebileceğimiz bir otel..

5 günlük tatilimiz boyunca bize harika yemekler hazırlayan Mutfak Şefi Ramazan Aksu’ya, günün her saati güzeryüzü ile servis yapan Haydar Yüceer’e, otel müdürü Tekin Demir’e içtenlikle teşekkür ederiz..

Atasu Otel:

Uludağ 1. Gelişim Bölgesi, Bursa / TÜRKİYE

0224 285 20 71 pbx

29.12.2014-02.01.2015 /Bursa / Uludağ

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment