ARKADAŞ KİTABEVİ’nden ÇOCUKLARA davet var !

19 Nisan 2012 , In: ANNE - ÇOCUK
0

Arkadaş Kitabevi Kentpark, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Dünya Kitap Günü’nü, çocuklar ve aileleriyle birlikte coşku içinde kutlamak için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Bu iki özel günün, geleceğimiz çocuklar ve onları yetiştiren değerli anne ve babaları için “unutulmaz anılar” arasında yer almasını sağlamayı amaçlayan Arkadaş Kitabevi, tüm etkinliklerin bu amaca yönelik olması için büyük özen gösterdi.
Arkadaş Kitabevi Kentpark’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Dünya Kitap Günü etkinliklerinin tamamını çocuklar gerçekleştirecek. Saat 14.00’de başlayacak etkinlikler kapsamında, 5 okuldan öğrenciler, uluslararası ödül de kazanan dans gösterileri sunacak, keman, gitar ve flütte hünerlerini sergileyecek.

Çeşitli yarışmalarla çocukların katılımının üst düzeyde gerçekleşmesi amaçlanan etkinliklerde, ünlü ressamlar Hikmet Çetinkaya, Şükran İstanbullu ve Adnan Turan, resim atölyesi çalışmasıyla çocukların gününü rengârenk kılacak.

23 NİSAN’DA ARKADAŞ’TA ÇOCUKLARI BEKLEYEN SÜRPRİZLER

Arkadaş Kitabevi Kentpark Mağaza Müdürü Leyla Özkan’dan alınan bilgiye göre, TRT ve Kanal B’nin izleyeceği saat 14.00’te başlayacak etkinlikler şöyle:

– Fatoş Abla Koleji: Modern Dans Gösterisi.
– Ankara Özel Tevfik Fikret Okulları: Penguenler Gösteri Grubu.
– Doğa Koleji: İki öğrenciden gitar dinletisi.
– Nevzat Kalender’in iki öğrencisinden keman performansı.
– Köy Hizmetleri İlköğretim Okulu Sınıf Korosu’ndan flüt ve solo yan flüt dinletisi.
– Just Dance Spor Kulübü: Slow Waltz, Rumba, Cha cha, Samba,Jive,Quickstep  gösterileri.  (Gösterilerde yer alan çiftlerden

Kaan Kurukahvecioğlu ve Ada Usluel çifti 6 Nisan 2012 tarihinde Slovenya nın Lübyana şehrinde düzenlenen uluslararası yarışmada minikler kategorisinde  1 lik elde etmişlerdir.)
– Türkiye Zekâ Vakfı ile zekâ oyunları.
– Hikmet Çetinkaya, Şükran İstanbullu ve Adnan Turan ile çocuklarla resim atölyesi çalışması.
bekliyoruz..

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment