Arcadium’da Sömestr

28 Ocak 2010 , In: ANNE - ÇOCUK
0
EĞLEN, BOYA, OYNA ARCADİUM’DA DOYA DOYA

23 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında en eğlenceli en keyifli sömestr Arcadium’da

Arcadium her yıl olduğu gibi bu yıl da sömestr tatili için birbirinden keyifli ve eğlendirirken bir yandan da öğretici olmayı hedefleyen çeşitli aktiviteler hazırladı. Sömestr tatili boyunca her gün tiyatrodan ebru sanatı atölyesine, yüz boyama aktivitelerinden müzikli oyunlara ve çeşitli atölye çalışmalarına değişik aktiviteler yer alıyor.

23-24 Ocak ve 30-31 Ocak tarihinde Faber Castell ile renklenecek Arcadium sömestr etkinliklerinde 11:00-16:00 saatleri arasında resim ve hamurdan hayaller atölyesi, geçici dövme ve yüz boyama etkinlikleri renkli oyunlar yer alacak. Faber Castell’in Ankara’da ilk defa düzenleyeceği etkinlikler ziyaretçilerimizi renklerin dünyasında bir yolculuğa götürüyor.

Sömestr tatilinin ilk haftasında 25-29 Ocak tarihleri arasında Hitit Güneşi Anaokulu uzman kadrosu eşliğinde, Arcadium Hobi Bahçesi’nde katılımcılarımızla birlikte maskelerimizi süsleyip, mumlarla sihirli resim yapmayı öğreniyoruz. Çerçeve atölyesi ile devam edecek olan atölye çalışmaları Ebru Sanatı ile sona eriyor.

Neokids Anaokulu eğitmenleri ile 1 Şubat – 7 Şubat tarihleri arasında hafta içi 12:00 – 16:00, haftasonu 11:00-16:00 saatleri arasında müzikli oyunlar, cam kavanoz boyama, kaşık kukla yapım atölyesi etkinlikleri Arcadium Hobi Bahçesi’nde ziyaretçilerimizle buluşuyor..

Ayrıca Arcadium Sömestr Etkinlikleri dahilinde Pembe Kurbağa Çocuk Tiyatrosu izleyicilerine iki güzel tiyatro sunacak. Sihirbazın Tavşanı İllüzyon Gösterisi 26 Ocak Salı günü saat 14:00’de ve Ormanın Kralı Müzikli Çocuk Oyunu 2 Şubat Salı günü saat 14:00’de Arcadium Alışveriş Merkezi zemin kat etkinlik alanında…

Bambaşka bir sömestr Arcadium’da sizleri bekliyor…

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment