Ankara’nın Markaları Zirvesi

04 Nisan 2012 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

 

İlkini 29 Mayıs 2011 tarihinde yaptığımız ve Ankara’da bir illk olan “Ankara’nın Markaları Zirvesi’nin” 2.sini organize etmenin heyecanını taşıyoruz.İlk zirvemizde 650 kişiden oluşan önemli katılımcılarımız vardı. Bu senede ülke çapında ün yapmış, marka olmuş isimlerle , dünya çapında marka olan isim ve kurumları, marka olma yolunda ilerleyen kişiler ve firmalar ile buluşturmayı planlıyoruz.

2012 Temasını ‘’Digital Dünya’da Marka Olmak ’’ olarak belirledik.2012 yılı, futuristler tarafından değişim yılı olarak kabul ediliyor.Bizde Ankara‘da ticaretin ve markalaşma sürecinin daha iyiye doğru gelişmesi ve değişmesini arzu ediyoruz.Ankara’nın kendini geliştiren ve değiştiren markalara ihtiyacı var.

Ankara’nın genel yapısını incelediğimizde özellikle savunma ve havacılık sanayi, bilişim alanın da çok ciddi başarılara imza atmış teknokentleri ve firmaları ile bir atılım trendinde olduğunu görüyoruz.Ayrıca Ankara uluslararası alanda yayınlanan makalelerle kendini kanıtlamış çok sayıda üniversiteye sahiptir.Sağlık alanı da Ankaramız için ayrı bir öneme sahiptir.Gerek üniversite hastaneleri gerekse özel hastaneler olarak yurt dışından dahi çok sayıda hastayı kendine çekmektedir.49 müze, 40 kütüphane, 2 opera bale, 11 tiyatro, 26 sineması ile de kültür başkentidir Ankara aynı zamanda.2023 vizyonu çerçevesinde Ankara gerek bilişimde gerekse savunma sanayinde lider olacaktır.

Zirvede amacımız Ankara’nın marka şehir olup çok sayıda markayı da kendi içinden çıkarmasıdır. Çünkü dünyaya baktığımız zaman büyük markaların, marka şehirlerin içinden çıktığını ve o alt yapıdan geldiğini görüyoruz.

19 Nisan 2012 tarihinde Ankara Rixos Otel’de yapacağımız zirvemizde sizi aramızda görmekten büyük onur duyacağız.Markanız için yepyeni fırsatlar bulacaksınız.

 

Organizasyon
Itec international Business School , Ares Grup ve İncesu Gayrimenkul işbirliğiyle

Adres
Uğur Mumcu Cad. 87/9
Gaziosmanpaşa/ANKARA
www.itecibs.com

Telefon
(0312) 446 56 89
(549) 446 56 89
(549) 446 56 90

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment