Ankaralı Bloggerlar Deligan’s’ta Buluştu

01 Mayıs 2015 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

 

Attıkları her adımla binlerce kişiye ulaşan bloggerlar, Ankara’nın yeni buluşma noktası Deligan’s Pub’da bir araya geldi.

Şık tasarımı ve sportif atmosferi ile açıldığı günden itibaren gözde mekanlar arasında yerini alan Deligan’s Pub, Tuncay Arığ’ın akustik performansı eşliğinde binlerce kişinin takip ettiği ünlü bloggerları ağırladı. Mekanın tasarımı ile yakından ilgilenen bloggerlar, Formula 1’in efsanevi ismi Micael Schumacher, Amerikan basketbol ligi NBA’in dünyaca ünlü yıldızı Michael Jordan’ın resimlerinin yer aldığı duvar dekorasyonu ile yakından ilgilendi. Deligan’s Pub’a özel lezzetlerin tadıldığı geceye Tuncay Arığ “One Man Acoustic” canlı performansı ile renk kattı.

Ankara’nın yeni buluşma noktası olan Deligan’s Pub, Metin Uca’dan iş ve cemiyet hayatından bir çok ünlü ismi ağırlıyor. Farklı içecek sunumları ve eşsiz lezzetleri ile Next Level AVM podyumda bulunan mekan, günün yorgunluğunu keyifli sohbetler eşliğinde atmak isteyenleri misafir etmeye devam ediyor.

  1. Cevapla

    Ülkemizde yüzlerce işletmede lezzetleri tattım ‘ Lakin bugüne kadar gördüğüm ENTERESAN & MARJİNAL tek işletmedir DELİGAN ‘ S Harikulade Tasarım Görseller Renkler vede Zerafet alışılmışın cok uzaklarında bir ZİRVE ; KUTLARIM .. Burger lezetliydi Sunumuda Hoş ..

Leave a Comment