Ankara Balık Evi

26 Mart 2019 , In: YEME & İÇME MEKANLARI
0

anka

Geçen hafta ailece izleyeceğimiz tiyatro oyunu öncesi akşam yemeği yemek üzere hızlı servis yapan bir mekana ihtiyacımız oldu.. Üstelik de canımız balık yemek istiyordu.. Biliyorum inanılmaz ama Kentpark Avm’nin fastfood katındaki Ankara Balık Evi tam da aradığımız nitelikteydi..

????

Taptaze deniz ürünleri, biz sipariş verir vermez hazırlanıp hızlıca servis edildi.. Sipariş ettiğimiz Lagos Şiş, Dil Balığı ve Kalamar Tava’yı efsane lezzetteydi.. Siparişler hazırlanırken önden yediğimiz Balık Çorbası ise gerçekten muhteşemdi.. Balıkların yanında yine taptaze hazırlanan bol salata ikramı var.. Fiyatlar ise inanılmaz uygun..

✌?✌?

Yolunuz Kentpark Avm’ye düşerse ne yiyeceğim diye düşünmeyin.. Çoluk-çocuk gidip hem sağlıklı hem lezzetli hem de çok uygun fiyatla Ankara Balık Evi ‘nin lezzetlerini tadın..

????

#AnkaraEtkinlik #AnkaraBalıkEvi #ankaraetkinlikmekan #çoklezzetli#çokhesaplı #ankarabalık #fastfoodyemeyinbalıkyiyin#ankaradabalıkneredeyenir #hemhesaplıhemlezzetlihemsağlıklı#başkayerdeyok @ Kentpark Alışveriş Merkezi

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment