ACCESS BARS EĞİTİMİ

18 Mayıs 2010 , In: ATÖLYE - EĞİTİM
0

Access’in başlangıcı , The Bars’ dır.

BARS UYGULAMASI ; Beynimiz büyük bir kapasitör gibi çalışır. Elektrik şarjı tutar. Duygularımızın, düşüncelerimizin, ve hislerimizin elektirik yükü vardır. Bunlar belirli noktalarda tutulurlar. Ne zaman birşeye anlam yüklersek , önemli olduğunu düşünürsek onu beynimizde depolarız. Tıpkı dev bir bilgisayar hard diski .Bars çalışması ile , o noktalara enerji verip orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmayı deneyimliyoruz.
Bars uygulaması başımızda yer alan, 32 enerjetik şarj noktasına parmaklarla yumuşacık dokunularak yapılır. Bu noktaların aktive edilmesi ve enerji blokajlarının kaldırılarak, enerjinin bu noktalardan akıp gitmesi sağlanır.
Şifa , zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para v.s. ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları, ve kararları depolayan 32 enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, blokajlar çözülmeye başlar. Bu sanki , bilgisayarınızın hard diskinden eski ve işe yaramaz dosyaları silmeye benzer. Böylece yaşamımızda yaratmak istediğimiz yeni şeylere yer açmış oluruz.
Yaklaşık 1 saat süren bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, çocuklukdan gelen davranış biçimleri , inanç sistemleri , ve bakış açıları temizlendikden sonra , hayatınızda daha çok “ Var” olabilmeye “An’da” kalabilmeye başlarsınız. Yani, geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan, tam anlamıyla geleceğinizdeki olasalıkları , kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.
Access Counscıousness ; Bilince erişim çalışmasının diğer tekniklerden farkı ;
Diğer yöntemler gibi tek tek geçmiş olaylar ve hatıralarla ilgilenmemesi ve direkt olarak, merkezden,
yani kendinizden yola çıkıp, tümden gelen iç gücümüzü fark ettirmek, ve bu merkezi dışarıya doğru yaymayı amaçlar. Minumum efor, tam akış, ve biliçlilik sağlamak, bu sistmin özelliğidir.
İç gücümüz açığa çıktığında, farkındalığımız genişler, ve farkındlığımızın genişlemesi iç gücümüzün artışını destekler. Böylece spiral halinde gelişip yükselen bir sıçrama döngüsü başlar.
Access size nelere izin vermediğinizi ve KENDİNİZİ hangi örtülerle sarmalayıp gizlediğinizi farkettirir. Bu ise köklü ve total bir dönüşüme sebep olur.
Bars Uygulayıcılık Eğitimini daha önce aldıysanız ; eğitmen olmak için
tekrar katılabilirsiniz.
Bars Eğitmeni:

Didem İNCEDEMİR 0 530 141 10 02
Ücret: 300 TL (TEKRAR 150 TL)

  • Nuran
  • 15 Nisan 2016
  Cevapla

  Merhaba, biri icin randevu almak istiyorum. Lutfen iletisim bilgilerinizi gonderin.
  Iyi gunler.

  • Gülay Özer
  • 19 Nisan 2015
  Cevapla

  Merhaba access bars eğitimini almak istiyorum önümüzdeki hangi tarihlerde yapılacak bana mail atabilir misiniz teşekkür ederim

  • ilknur
  • 23 Aralık 2011
  Cevapla

  merhaba bu eğitimi almak istiyorum eğitmenlik için önümüzde hangi tarihlerde yapılacak bana mail atarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Leave a Comment