90lar Türkçe Pop Parti

11 Ocak 2009 , In: ÖZEL ETKİNLİKLER
0

tarih : 16.01.2009 21:30:00
mekan : Studio Live Dip Ankara

bilet fiyatları15,00 TL

Artık bir klasik haline gelen, her ay düzenli olarak büyük ilgi ile gerçekleşen, 90’lar Türkçe Pop Partisi yeni yıl ile birlikte ilk kez Ankara ‘da, kurtlarınızı dökmeye hazır mısınız ?

Herkesi eğlenmeye hazır olsun!!!

90 ‘lar da çocuk olmaktı, genç olmaktı belki ortak noktamız, Susam Sokağı ile büyümek, Süper Baba yı izlemek, Yonca Evcimik ‘in Aboneyim abonesi ile eğlenmek, internet ile ilk tanıştığımız, Ericsson 388 cep telefonları kullanmaya başladığımız yıllardı 90’lı yıllar ve artık 2000 li yılllara yavaş yavaş hazırlandığımız bir geçiş dönemiydi 90lı yıllar.

Türk Pop Müziğinin ataklarına şahit olduk . Sezen Aksu , Kerim Tekin, Ajdan Pekkan, Sertab Erener, Levent Yüksel, Kenan Doğulu, Burak Kut, Yonca Evcimik, Hakan Peker, Mirkelam, Tayfun, Kenan Doğulu, Mustafa Sandal ve Tarkan gibi isimlerin yıldızlaşmaya başladığı 90’lı yılları unutmak mümkün değil. Grup Vitamin, Cartel gibi alışık olmadığımız tarzlarla tanışmaya başlamıştık.

Özlem Tekin, Şebnem Ferah, Kargo, Athena ve Kurban gibi isimler sıradışı Avrupa soundun da rock müzik yapmaya başladılar ülkemizde ve çok da beğenildiler.

90 ları ve Türk Pop Müziğini yeniden yaşamak için ve doyasıya eğlenmek hep bir ağızdan Ayı diye bağırmak, Tarkan’ın kıl oldum abi şarkısına eşlik etmek, Grup Vitamin in Turkish Cowboyların’ da dans etmek için o yılları yaşamış herkesi 16 Ocak Cuma gecesi Studio Live Dip Ankara‘ya davet ediyoruz, bu kaçırılmayacak etkinlikde o günlere bir nebze dönmek sanırım bizde bir tebessüm yaratacak.

There are no comments yet. Be the first to comment.

Leave a Comment